Apie meistrę

Esu be galo laiminga, kad galiu daryti tai, kas džiugina ne tik mane, bet ir kitus. Subtiliai ir meistriškai atlikus antakių korekciją, pavyksta atskleisti akių grožį, žmogus vizualiai atjaunėja. Tai kiekvienam suteikia patrauklumo, pasitikėjimo savimi ir žavesio.

Mano specializacija – antakių ilgalaikis makiažas Microblading. Išgaunamas natūralumo efektas – mano didžiausia aistra. Potraukis menui, perfekcionizmas ir kruopštumas padeda pasiekti išties įspūdingų rezultatų. 2018 m. pelniau išskirtinį tarptautinės PhiAcademy pripažinimą – PhiBrows Royal Artist vardą.

Procedūros metu:

  • Kiekvienam klientui skiriamas maksimalus dėmesys, laikas ir pastangos
  • Naudojamos tik išskirtinės kokybės PhiBrows priemonės ir pigmentai, nekeičiantys spalvos
  • Užtikrinami aukščiausi higienos standartai

Gyvenimą lengva mylėti, kai darbas teikia malonumą.

Laisvalaikį skiriu savo brangiausiai trijulei – šeimai, kelionėms ir tapybai.

Nuoširdžiai Jūsų,
Jurgita Januševičienė
PhiBrows Royal Artist
 

Atsiliepimai

Nuostabi meistrė, nuostabiai atliktas darbas. Labai smagu atsiduoti į profesionalo rankas. Labai ačiū už Jūsų darbą.

Vita Nalivaikienė

baleto artistė

Ilgai galvojusi ir niekaip negalėjusi apsispręsti dėl antakių pakoregavimo, formos suteikimo ir paryškinimo, ir pasimetusi gausioje technikos pasiūloje, sutikus meistrę Jurgitą, nebekilo jokių klausimų. Ji profesionali, detaliai išaiškinanti, tiksli, kruopšti.

Šarūnė Dovydaitienė

kosmetologė

Negaliu apsakyti jokiais kitais zodziais, tik TOBULA!!!

Ugnė Valantiejūtė

karininkė

Dėkoju Jurgitai už profesionaliai atliktą darbą. Rezultato tikėjausi stulbinančio, ir jį gavau! Taip pat gavau jaukų ir šiltą bendravimą. Jurgita davė patarimų, domėjosi, kaip gyja netgi po procedūros. Dar laukia korekcija, bet jau dabar, praėjus beveik mėnesiui, viskas atrodo nuostabiai! Dar kartą ačiū 🙂

Ilona Kazlauskienė

kineziterapeutė

Noriu iš visos širdies padėkoti Jurgitai už gražius antakius, kurie ir scenoje atrodo puikiai! Nuostabiausia meistrė! Siūlau pasidaryti antakių microbladingą pas šią profesionalią ir savo darbą mylinčią meistrę! Ačiū!

Elžbieta Oleškevič

vokalistė

Esu be galo laiminga ir dėkinga už nuostabų Jurgitos darbą. Labai kruopštus, atsakingas, profesonalus darbas. Visiems labai labai rekomenduoju apsilankyt ir išeisit iš Jurgijtos fantastiškai atrodydamos.

Ernesta Lubytė

inžinierė

Labai labai džiaugiuosi Jurgitos darbu, Ji tikra profesionalė! Dėl ligos nukrito vieno antakio plaukeliai, ilgą laiką pati bandžiau visaip maskuoti, nes esu baigusi anatomiją, ir niekuo kitu nepasitikėjau. Jurgita puikiai moka įsiklausyti į norus, pritaikyti savo patirtį ir padaryti stebuklą! Kartais net pamirštu, kuris antakis autentiškas ;)) Rekomenduoju!!!

Rasa Jarmolavičiūtė

dizainerė

Ačiū, Jurgita, labai labai. Negaliu atsidžiaugti tuo, kad atrodau ryškiau ir tam nereikia skirti papildomo laiko. Jurgita yra be galo kruopšti, atidi, švelni ir puikiai jaučianti savo klientę. Nuoširdžiai rekomenduoju.

Agnė Adomavičienė

pardavimų grupės vadovė

Likau labai patenkinta, kruopščiai ir kokybiškai atliktas darbas. Antakiai atrodo tobulai! Rekomenduoju apsilankyti.

Kristina Klepaitė

studentė